پولیش نرم جلاسنج
تصاویر
بیشتر
واکس و پولیش - پولیش نرم جلاسنج
(0)
(0)
براق کننده نرم سفید جلاسنج
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
براق کننده نرم سفید جلاسنج
تعداد عدد
قیمت کالا
5,000 تومان
توضیحات
پولیش ماشین نرم(سفید) جلاسنج یک پولیش خالص و بدون سیلیکون می باشد که جهت پرداخت کردن و براق کردن سطح رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. پولیش اتومبیل نرم جلاسنج همچنین جهت رفع خراشها و خطوط سطحی رنگ ماشین و ماتی رنگ و همچنین ترمیم بخشهای آسیب دیده رنگ مورد استفاده قرار میگیرد.
از پولیش نرم اتومبیل جلاسنج جهت رفع رنگهای بجامانده که بر اثر برخورد با ماشین های دیگر ایجاد گردیده است استفاده می شود و همچنین جهت پاک کردن لکه های قیر در قسمت های اطراف گلگیر و رکاب خودرو میتوان از این پولیش استفاده نمود. پولیش اتومبیل نرم جلاسنج با دانه بندی مناسب خود میتواند به عنوان پولیش نهایی پس از استفاده از پولیش زبر و یا پوستاب مورد استفاده قرار گیرد.
این پولیش دارای چربی کنترل شده می باشد و پس از استفاده، فیلم محافظی را ایجاد میکند که از سطح رنگ خودرو در مقابل اشعه خورشید محافظت کرده در حالی که هیچ چربی از خود باقی نمی گذارد.
نکات ایمنی
از این پولیش می توان به دو صورت دستی و ماشینی استفاده نمود که انجام روش ماشینی و استفاده از دستگاه پولیش به افراد ناوارد توصیه نمی شود زیرا کوچکترین اشتباه باعث آسیب رسیدن جدی به رنگ خودرو می شود.
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی